Ile zarabia konsultantka Avon?

Wiele kobiet decyduje się na rozwój swojej kariery i spróbowanie czegoś zupełnie nowego, wybierając pracę w marce Avon. To od lat przodująca firma, która cieszy się doskonałą renomą i pozwala na zdobycie nowego, ciekawego doświadczenia zawodowego. Jeśli chcesz wejść w jej szeregi i zostać konsultantką Avon, dowiedz się, jak wyglądają zarobki. Przekonaj się, że to świetna przygoda, która stanie się dodatkowym źródłem dochodu na długi czas.

Ile można zarobić w Avon?

Praca w Avon cieszy się ogromnym zainteresowaniem od wielu lat. Nie tylko panie, ale także panowie bardzo chętnie wchodzą w szeregi zespołu konsultantów i łączą swoją pasję związaną z kosmetykami oraz urodą wraz z obowiązkami zawodowymi i sprzedażą. To niezwykle elastyczna forma pracy, która przypadnie do gustu każdej osobie mającej swoje własne wymagania oraz oczekiwania. Daje ona swobodę, bezpieczeństwo i wiele ciekawych możliwości rozwoju. Wszystko, dlatego że nie obliguje ona do żadnych konkretnych terminów bądź norm sprzedażowych, jakie mogłyby narzucać niechcianą presję. Pracujesz tyle, ile chcesz, a przy tym wybierasz, z kim chcesz współpracować oraz w jakiej formie. Uwzględniając te wszystkie czynniki, otrzymujesz wynagrodzenie, jakie będzie zależnie od zebranych zamówień.

Zostań konsultantką Avon i zobacz, że warto

Kwestia zarobków w Avon jest niezwykle przejrzysta. Konsultantki w zależności od liczby zamówionych produktów mogą otrzymać marżę wahającą się od 20 do nawet 45%! To spory wynik, który w przeliczeniu na konkretne kwoty brzmi niezwykle kusząco. Twoje miesięczne wynagrodzenie może być solidnym zastrzykiem dodatkowej gotówki, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Dodatkowokonsultantki Avon mogą korzystać z programów oferujących atrakcyjne nagrody, wśród których znajduje się m.in. sprzęt AGD, akcesoria do stylizacji włosów oraz ich pielęgnacji czy urządzenia pomagające zadbać o ciało. Współpraca z marką to rozwój osobisty, przygoda i mnóstwo możliwości. Zarabiaj, korzystaj z oferty szkoleń i nowoczesnych narzędzi, dzięki którym zdobędziesz wiedzę i nowe umiejętności.

Konsultantka Avon – czy to się opłaca?

Jeśli masz ochotę zarobić dodatkowe pieniądze w ciekawy i komfortowy sposób, zajmując się sprzedażą kosmetyków w wolnym czasie, Avon jest idealnym pomysłem dla Ciebie. Konsultantka przedstawia katalogi klientom i poleca kosmetyki, których jest naprawdę sporo. To bogaty asortyment o wysokiej jakości, pośród którego są zarówno kosmetyki do pielęgnacji, jak i higieny czy makijażu. Tym samym daje ona możliwość bezpośredniego zamówienia przez nią. Rachunek za zamówienie zostaje pomniejszony o określony procent, który zależy od jego wartości. Opust – bo tak się to nazywa – wygląda w następujący sposób:

  • 15% przy zamówieniu mniejszym niż 200 zł
  • 20% gdy zamówienie wynosi od 200 do 299,99 zł
  • 25% gdy zamówienie wynosi od 300 do 599,99 zł
  • 30% gdy zamówienie wynosi od 600 do 1099,99 zł
  • 35% gdy zamówienie wynosi od 1100 do 3099,99 zł
  • 40% przy zamówieniu równym bądź większym niż 3100 zł

Tak jasny sposób rozliczania i zarabiania sprawia, że wiele pań jest bardzo zmotywowanych do osiągania jeszcze lepszych wyników sprzedażowych. Jednak wszystko zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz czerpać radość i przyjemność z dodatkowej pracy bez narzuconych wymagań. Przekonaj się o tym, ile zarabia konsultantka Avon, kontaktując się z nami i wchodząc w szeregi naszego zespołu.