Praca dodatkowa / po godzinach – świetna propozycja pracy w domu – AVON czy warto?

Poszukiwanie pracy dodatkowej to dziś bardzo powszechny trend, który cieszy się sporym zainteresowaniem pośród osób z różnych grup wiekowych. To nie tylko świetna propozycja, by dorobić sobie na własnych warunkach i bardzo często bez wychodzenia z domu. Jest to również doskonała okazja, by rozwijać się w tym, co sprawia przyjemność. Dlatego też coraz więcej pań decyduje się na podjęcie pracy jako konsultantka Avon. To idealne zajęcie, które można wykonywać po godzinach

Dlaczego warto podjąć pracę dodatkową?

Praca dodatkowa to szereg korzyści, którymi kieruje się sporo osób w każdym wieku. To prawdziwy luksus, szczególnie że większość z czynności najczęściej można wykonywać z domu, jak choćby bycie konsultantką Avon. Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy praca po godzinach to dobry pomysł dla Ciebie, zobacz, jakie są największe zalety, które się z nią wiążą. Pierwszym – kluczowym – aspektem są pieniądze, które najczęściej są głównym powodem, dla którego szuka się dodatkowego zajęcia.

W zależności od tego, co zamierza się robić i ile czasu poświęcić, można w atrakcyjny sposób zasilić swój domowy budżet na niezbędne wydatki czy marzenia. Sporo osób przyznaje, że praca po godzinach dodaje im poczucie bezpieczeństwa i komfort. Mając taki plan awaryjny, lęk przed stratą pracy etatowej jest mniejszy. W końcu ma się doświadczenie, zlecenia i bazę klientów, a większa ilość wolnego czasu sprawia, że można spędzać więcej godzin na pracy dodatkowej. Korzyścią takich aktywności zawodowych jest nieustanne zdobywanie nowych kompetencji, nawet pozostając w domu – czy to jako freelancer, czy będąc na urlopie wychowawczym.

Jak wygląda praca konsultantki?

Doskonałą formą dodatkowej pracy wykonywanej nawet z domu jest bycie konsultantką Avon. Wejście w szeregi osób z pasją jest bardzo proste i nie wymaga zbyt wiele czasu. Tak naprawdę w ciągu jednego dnia można mieć z głowy wszystkie formalności i rozpocząć kolejną przygodę zawodową. To, ile godzin dziennie poświęci się na pracę oraz ile będzie się zarabiało w roli konsultantki, stanowi kwestię indywidualną, dzięki czemu każdy może dopasować ją do swoich potrzeb oraz możliwości.

Zadaniem konsultantek jest pokazywanie potencjalnym klientom katalogi z produktami Avon i ich sprzedaż. Zarobek stanowi różnica pomiędzy ceną widniejącą w katalogu a tą promocyjną. To świetny sposób na zastrzyk gotówki bez względu na doświadczenie czy wykształcenie. Będąc konsultantką Avon, masz szansę na nieustanny rozwój. Każda osoba ma szansę, aby zostać liderem sprzedaży, a tym samym zarządzać zespołem konsultantów. Jeśli lubisz wyzwania i kierujesz się ambicjami, jesteśmy przekonani, że bycie częścią znanej na świecie renomowanej marki, jaką jest Avon, będzie dla Ciebie przyjemnością.

Lider sprzedaży w Avon – kim jest?

Bycie liderem sprzedaży to spory sukces, który osiągnąć może każda osoba będąca konsultantem. W momencie składania formularza już kandydujemy do roli lidera. Reszta leży w naszych rękach i zaangażowaniu w osiąganiu kolejnych poziomów, które zwiększają zarobki i szanse na rozwój. Jeśli czujesz, że zarządzanie zespołem to coś, w czym poczujesz się dobrze i lubisz wyzwania, to zdecydowanie świetny wybór wiążący się ze sporą liczbą benefitów. Liderzy otrzymują bonusy pieniężne i nagrody rzeczowe, dodatkowe zestawy kosmetyków i zniżki, mają możliwość korzystania z pakietów nowości dedykowanych tylko im.

Ponadto liderzy otrzymują dostęp do szkoleń, konferencji, eventów integracyjnych oraz prywatnej opieki medycznej. Najlepsze osoby mogą skorzystać z atrakcyjnego leasingu czy vouchera na rodzinne wakacje. Taka praca dodatkowa to prawdziwa przyjemność.

Dołącz do nas –> klikając w ten link