Jak zmienić swoje życie zawodowe i towarzyskie pracując dla Avon i polecając ulubione kosmetyki

Często zdarza się się tak, że mamy za dużo wolnego czasu i nie wiemy jak go efektywnie zagospodarować. Może się też zdarzyć, że jako świeżo upieczona mama mamy dość monotonii i chciałybyśmy zrobić coś efektywnego, dochodowego, a zarazem interesującego. W przerwaniu wszelkiej rutyny pomaga znalezienie satysfakcjonującej pracy. Niejednokrotnie nie ma możliwości podjęcia jakiejkolwiek w pełnym wymiarze godzin bądź szukamy jedynie dodatkowego zajęcia. Dlatego praca w zaciszu domowym kształtuje się dla nas jako opcja idealna. Jednak czy taka praca istnieje?

Nowy rok i nowy pomysł na siebie

Chcąc zarobić dodatkowe pieniądze i poznać nowych ludzi, wystarczy jedynie się odważyć. Praca jako konsultantka firmy Avon jest typowo damskim zajęciem, co nie znaczy, że nie możemy spotkać tutaj również i mężczyzn. Generalnie praca odbywa się z domu lub wśród grona naszych znajomych. Pokazując katalog możemy zbierać zamówienia i je realizować. Oczywiście im więcej zamówień zrealizujemy, tym większe z tego mamy korzyści. Możliwe jest bowiem zarobienie dodatkowych pieniędzy bądź otrzymanie zniżek na kultowe kosmetyki marki.

Im większe wykazujemy zaangażowanie, tym prędzej możemy awansować. Awans oznacza większe profity. Zniżki są coraz większe, zarobki coraz lepsze oraz pojawia się możliwość rozszerzonej współpracy.

Co się dzieje potem?

Jeżeli nasza pozycja jest już na wyższym poziomie, możemy brać udział w różnorodnych akcjach reklamowych w siedzibie oddziału. Wówczas prowadzone są promocje kosmetyków, darmowe lub zniżkowe zabiegi przez wyznaczone osoby (np. manicure najnowszym lakierem czy zabieg spa na dłonie). Podczas eventów można podejmować współpracę z nowymi osobami poprzez spisanie umowy konsultanckiej. Możemy także roznosić ulotki, zachęcać do rozmowy lub rozdawać katalogi i opowiadać o flagowych kosmetykach. Zachęcamy też do skorzystania z darmowych próbek. Atmosfera jest wesoła, luźna oraz dynamiczna. Praca ogółem jest przyjemna i bezstresowa. Jako kobiety dążymy do samorealizacji, możliwy jest również udział w szkoleniach firmowych.

Jakie dodatkowe korzyści jeszcze otrzymasz?

Praca jako konsultantka firmy Avon może odbywać się z domu poprzez stronę internetową. Wówczas zamówienia są tworzone online i odbiór kosmetyków jest możliwy w domu lub w siedzibie firmy. Drugą możliwością jest zamawianie w siedzibie. Pracujemy kiedy mamy ochotę, o godzinach dla nas dowolnych. Gdy zdarzy się gorszy miesiąc, możemy w ogóle nie pracować. Nie ma żadnych konsekwencji prawnych. Biorąc udział w dodatkowych akcjach reklamowych, poznajemy wielu ciekawych ludzi, dowiadujemy się również wielu nowinek kosmetycznych przydatnych na co dzień. Przyjemny rozwój to najlepszy z możliwych!