Poznaj najnowszą ofertę AVON

Najnowsze katalogi AVON - dla kobiet i mężczyzn

 

W najnowszej ofercie AVON znajdziesz propozycje gazetek dostępnych online i dedykowanych dla kobiet i mężczyzn. Regularny katalog AVON, tak jak dotychczas, zawiera szereg różnorodnych propozycji kosmetyków niezbędnych do stworzenia makijażu oraz do pielęgnacji ciała i twarzy. Oprócz niego do Twojej dyspozycji jest jeszcze dodatkowa gazetka AVON, a w niej atrakcyjne zestawy kosmetyków w niezwykle przystępnych cenach! 

 

Tak skonstruowana oferta jest skierowana głównie do kobiet, które poszukują rozwiązań opartych na kompleksowej pielęgnacji, co pozwala wzmocnić uzyskane efekty końcowe. Na stronie internetowej znajdziesz jeszcze nowy katalog AVON - MISSION, który zawiera propozycje oryginalnych japońskich kosmetyków. Seria ta to połączenie innowacyjnych technologii, inspirowanych najnowszymi odkryciami naukowców. Dzięki niej możliwe staje się poznanie sekretu i tajemnicy wiecznej młodości Japonek. Ponadto możesz również przejrzeć dwa zupełnie nowe katalogi: K-BEAUTY oraz MEN FLYER.

Katalog pełen kosmetyków dla każdego 

 

Aktualny katalog AVON jest przeznaczony dla osób, które szukają najwyższej jakości rozwiązań kosmetycznych. Propozycje, jakie znajdziesz w ofercie naszej marki, to produkty z różnych kategorii. Z ich pomocą zadbasz o ciało i włosy oraz wykonasz perfekcyjny, trwały makijaż.

Katalog AVON to wiele ciekawych propozycji różnego rodzaju balsamów, kremów oraz żeli do ciała i twarzy, dezodorantów, mgiełek, lakierów do paznokci, tuszy do rzęs, podkładów, pudrów, bronzerów, rozświetlaczy, paletek cieni, szminek i wielu innych produktów, które powstały w oparciu o najwyższej jakości składniki. Oferta AVON zawiera również perfumy i wody toaletowe o zmysłowym zapachu - z pewnością trafią one w gust niemal wszystkich kupujących. Ponadto kosmetyki AVON znane są na całym świecie, dlatego możesz z powodzeniem podarować jako prezent bliskiej osobie i mieć pewność, że wywołają uśmiech na jej twarzy!

 

Nie sposób zapomnieć o cenowej atrakcyjności oferty AVON. Koszt poszczególnych produktów jest naprawdę przystępny! Dzięki temu z naszą pomocą znajdziesz rozwiązanie, które idealnie odpowie nie tylko na Twoje indywidualne oczekiwania i preferencje, ale również takie, które wpisze się w określony budżet i nie zrujnuje Twojego portfela.

 

Gazetka AVON - obowiązek rekruterki 

 

Bazując na dostępnych materiałach, każda rekruterka powinna znać aktualnie obowiązującą ofertę oraz przede wszystkim flagowe produkty marki, jakie zawiera katalog AVON. Jej obowiązkiem jest posiadanie wiedzy na temat najnowszych kosmetyków oraz trendów, które aktualnie panują na rynku. Dodatkowo powinna być obeznana w branży kosmetycznej na tyle, by móc doradzić czy też przybliżyć informacje, których potrzebuje klientka lub młodsza stażem koleżanka - musi swobodnie opowiadać o produktach i ich zaletach czy właściwościach lub zastosowaniu. Ponadto rekruterka powinna umieć udzielić odpowiedzi na wszelkiego rodzaju pytania konsultantek, które dopiero zaczynają swoją przygodę w strukturach firmy.

 

avonrekrutacja.pl

697 607 500

jadziastopa1@wp.pl