Wiosenny makijaż – jakie trendy w tym roku?

Po szarym, zimowym sezonie tęsknimy za jasnością i kolorem. Jakie nowości kosmetyków do makijażu pojawiły się na rynku, czego szukać, a co najtrudniejsze jak i co wybrać, żeby dopasować do swojej urody.

Wiosna to czas naturalnego piękna, świeżości i blasku. Przede wszystkim nie zapominamy o nawilżeniu i pielęgnacji skóry, która jest podstawą świeżego i pięknego makijażu. Stosujemy podkłady rozświetlające, rozświetlacze do twarzy i ciała oraz cienie do powiek w jasnych pastelowych kolorach z perłowym wykończeniem.

Jaki kolor ust na powitanie wiosny?

Oczywiście pastelowe pomadki, ale wiosna to czas radości i te jaskrawe też się sprawdzą. Polecam rewelacyjne szminki w płynie. Do wyboru również nowości w katalogu Avon – szminki winylowe, w których usta jak polakierowane dostępne w intensywnych barwach.

Innowacyjnym rozwiązaniem, jeżeli nie chcesz używać zbyt wielu kosmetyków – zastosowanie pomadki z odżywczym kwasem hialuronowym. To intensywny kolor i doskonała pielęgnacja ust. Środek pomadki wypełniony jest kwasem hialuronowym, dzięki któremu usta są nawilżone i odżywione. Pomadki te dostępne są w wersji matowej i lśniącej.

Jakie oczy na wiosnę?

W tym roku odważne, mocne, czarne kreski na powiekach stosując kredki do kresek lub eyelinerów. Jeżeli lubisz kolory, to kreski wypróbuj granatowe, zielone lub fioletowe. I koniecznie tusz GENIUSZ lub nowość w Avon tusz do rzęs EXXTRAVERT dostępny w kolorze Blackest Black i Brown Black, którego formuła z jedwabistymi włóknami buduje ekstremalną objętość.

Pięknej wiosny z makijażem AVON.