Katalog Avon styczeń - 1/2023

Styczniowy katalog Avon obowiązuje od 1-go do 31 stycznia. W katalogu znajdują się przeważnie przede wszystkim produkty wyprzedażowe. Ale również, jak w każdym katalogu online są nowości, dużo ofert w promocyjnych i produkty w regularnych cenach. Nowości to woda toaletowa dla kobiet Pur Blanca Hope i kosmetyki do pielęgnacji skóry z linii Planet SPA z minerałami z Morza Martwego.

Wybrane nowości katalogu styczniowego


- Pur Blanca Hope - linia wód toaletowych dla kobiet powiększyła się o nowy, kwiatowy zapach HOPE. Znajdziesz w nim nuty wiciokrzewu, mimozy i piżma. Linia wód toaletowych Pur Blanca po pojawieniu się nowego zapachu, będzie teraz składać się z pięciu rodzajów zapachów. Wszystkie są dostępne w cenie 29,99 na stronie 7 opisywanego katalogu.

- Pur Blanka - pierwszy z zapachów kategorii kwiatowej z nutami białej frezji, peonii i białej róży,

- Pur Blanca Elegance - kategoria owocowo- orientalna z nutami dzikich jagód, jaśminu oraz białego piżma,

- Pur Blanca Harmony – zapach z kategorii kwiatowo- piżmowej z nutami gruszki, fiołka i piżma,

- Pur Blanca Blush - kategoria owocowo- kwiatowa z nutami porzeczki, róży i suszonych owoców,

- Pur Blanca Hope – zapach z kategorii kwiatowej z nutami wiciokrzewu, mimozy i piżma.

Sprawdź tutaj: klik

--------------

Planet SPA z Minerałami z Morza Martwego - linia kosmetyków Planet SPA jest w ofercie Avon od dawna i wiele osób ją dobrze zna. W styczniowym katalogu produkty Planet SPA z minerałami z Morza Martwego dostępne są w nowej odsłonie z nowymi produktami. Zawierają one naturalną sól z cennymi minerałami. Wygładzają i oczyszczają skórę przywracając jej świeży wygląd. w ofercie dostępne są -) żel pod prysznic, -)peeling do twarzy , -)aska do twarzy, -)masło do ciała. Produkty można zamówić w zestawie lub każdy oddzielnie.