Lawendowe SPA w Avon

Lawenda to piękna roślina, której zapach i właściwości  zdrowotne i pielęgnacyjne wykorzystywane  są  do aromaterapeutycznej  kąpieli czy odświeżania powietrza. Kosmetyki lawendowe działają antyseptycznie, łagodząco  i  przeciwzapalnie a ich zapach relaksuje, koi  i odpręża.  Lawendę stosuje się jako dodatek do płynów do kąpieli, olejków do masażu, balsamów, żeli do mycia ciała, szamponów, mydeł czy soli kąpielowych. Olejek lawendowy przeznaczony jest do każdego typu skóry. Posiada właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, regeneruje skórę,  przyspiesza   gojenie ran i łagodzi podrażnienia.

Konsultantka Avon poleca lawendowe PLANET SPA dla kobiet szukających w kosmetykach właściwości pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. Dzięki swoim luksusowym formułom lawendowe kosmetyki przynoszą uczucie spokoju i relaksacji zapewniając wyciszenie przed snem.

Kolekcja lawendowa inspirowana jest właściwościami francuskiej lawendy, która zapewnia pielęgnację i relaksację przed snem.

W katalogu Avon znajdziemy perełki do kąpieli oraz  balsam do ciała, który stosujemy dwa razy dziennie na skórę bioder, ud i pośladków. Nakładamy okrężnymi ruchami aż balsam całkowicie się wchłonie. Polecamy również mgiełkę do pościeli z lawendą i rumiankiem.

Lawendowy rytuał snu dla kogoś, kto chce odpocząć od codzienności.

Taka pielęgnacja tylko u konsultantki Avon. Zamów i dowiedz się co radzi konsultantka Avon lub zarejestruj sie w Klubie Avon, sama zostań konsultantką i zamawiaj po niższych cenach z opustem od 15% do 40%. Odbierz prezenty dla nowej konsultantki i korzystaj z programów zarobkowych i bonusów. Jako konsultantka i liderka polecam i zapraszam do współpracy.