Profesjonalny makijaż

Makijaż to istotna część naszego codziennego wyglądu, dlatego warto wykonać go prawidłowo. Jako konsultantka Avon polecam wybór POWER STAY – super-trwałego makijażu od Avon.

  1. Podkład Power Stay   – w pierwszej kolejności nałóż  na twarz lekki krem nawilżający, bo skóra powinna być gładka i dobrze nawilżona. Podkład wybieramy odpowiednio do odcienia skóry.

Nałóż na twarz i rozprowadź pędzlem w dół i na zewnątrz twarzy. Można to zrobić również za pomocą gąbki lub rozprowadzić palcami.Cienie pod oczami wyrównaj korektorem, który powinien być o ton jaśniejszy niż podkład.

  1. Malowanie oczu – kredka i tusz pozwolą na stworzenie pięknego makijażu i łatwo się stosuje. Wybór kredki Power Stay pozwoli na utrzymanie makijażu przez 16 godzin nie rozmaże się i nie zetrze.
  2. Cienie do powiek – do dobrane w odpowiednim dla ciebie kolorze doda wyrazistości. Polecam cień w kredce Avon True Power Stay, łatwy w nakładaniu oraz stopniowaniu efektu, nie osypuje się i nie ciągnie powieki i na swoim miejscu przez 16 godzin.
  3. Malowanie rzęs to podstawa makijażu, optycznie  i otwiera oko.  Tusz powinien mieć wygodną szczoteczkę, która rozdziela rzęsy bez obsypywania czy rozmazywania.  Polecam  tusz  Avon True Power Stay, który zawiera kolagen, proteiny i aminokwasy o działaniu odżywczym  i zapewnia efekt do 24 godzin.
  4. Szminka Power Stayto 16 godzin intensywnego koloru.  Jeżeli masz ciepły typ urody wybierz tonacje brzoskwiniowe, beżowe, pomarańcze,  koralowe czerwienie i ciepłe brązy.

Przy chłodnym typie urody wybierz błękitny pigment : róże, fuksje, śliwki,bordo, chłodne i malinowe czerwienie. Szminkę Power Stay łatwo usuniesz używając dwufazowego płynu do demakijażu.

Wszystkie kosmetyki do makijażu znajdziesz w katalogu Avon i możesz zamówić je u konsultantki. Polecam zamówić z opustem. Zarejestruj się w Klubie Avon i zostań konsultantką, korzystaj z opustów od 15% do 40%,  z programów prezentów dla nowych konsultantek i innych programów bonusowych.