Profesjonalny makijaż

PROFESJONALNY   MAKIJAŻ

Makijaż to istotna część naszego codziennego wyglądu, dlatego warto wykonać go prawidłowo. Jako konsultantka Avon polecam wybór POWER  STAY – supertrwałego  makijażu od Avon.

  1. Podkład Power Stay   - w pierwszej kolejności nałóż  na twarz lekki krem nawilżający, bo skóra powinna być gładka i dobrze nawilżona. Podkład wybieramy odpowiednio do odcienia skóry.

Nałóż na twarz i rozprowadź pędzlem w dół i na zewnątrz twarzy. Można to zrobić również za pomocągąbki lub rozprowadzić palcami.Cienie pod oczami wyrównaj korektorem, który powinien być o ton jaśniejszyniż podkład.

  1. Malowanie oczu -   kredka  i  tusz pozwolą na stworzenie pięknego  makijażu i łatwo się stosuje.  Wybór kredki Power Stay pozwoli na utrzymanie makijażu przez 16 godzin nie rozmaże się i nie zetrze.
  2. Cienie do powiek-   do  dobrane   w  odpowiednim  dla  ciebie  kolorze  doda wyrazistości.  Polecam  cień w kredce Avon True Power Stay,  łatwy  w nakładaniu oraz stopniowaniu efektu, nie osypuje się i nie ciągnie powieki i na swoim miejscu przez 16 godzin.
  3. Malowanie rzęs to podstawa makijażu, optycznie  i otwiera oko.  Tusz powinien mieć wygodną szczoteczkę, która rozdziela rzęsy bez obsypywania czy rozmazywania.  Polecam  tusz  Avon True Power Stay, który zawiera kolagen, proteiny i aminokwasy o działaniu odżywczym  i zapewnia efekt do 24 godzin.
  4. Szminka Power Stayto 16 godzin intensywnego koloru.  Jeżeli masz ciepły typ urody wybierz tonacje brzoskwiniowe, beżowe, pomarańcze,  koralowe czerwienie i ciepłe brązy.

Przy chłodnym typie urody wybierz błękitny pigment : róże, fuksje, śliwki,bordo, chłodne i malinowe czerwienie. Szminkę Power Stay łatwo usuniesz używając dwufazowegopłynu do demakijażu.