SMARTWATCHE AVON – czy warto kupić?

Jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi nowych technologii są urządzenia wearables, czyli wszelakiego rodzaju gadżety elektroniczne, które przeważnie noszone są na nadgarstku. Najbardziej powszechne gadżety elektroniczne to smartwatche czyli najnowocześniejsze zegarki.

Smartwatch Avon – to pełen przydatnych funkcji, stylowy zegarek z ekranem dotykowym dla osób aktywnych. Inteligentny zegarek na miarę XXI wieku UNISEX na sylikonowym pasku w kolorze czarnym lub różowym. Zamiast klasycznej tarczy ze wskazówkami smartwatch ma wyświetlacz, który ją symuluje i pokazuje aktualną godzinę jak również liczne inne informacje. Posiada kolorowy wyświetlacz TFT.
Użytkownik takiego zegarka może dowiedzieć się o powiadomieniach ze smartfona (o SMS-ach, mailach i połączeniach), może kontrolować swoją aktywność sportową, a także odtwarzacz muzyczny i aparat.

Funkcjonalność smartwatcha AVON

Smartwatch zyskuje swoją pełną funkcjonalność dopiero po połączeniu go ze smartfonem. Oba te urządzenia łączą  się ze  sobą za pośrednictwem technologii Bluetooth. 
Smartwatche posiadają wiele funkcji:                                                                                                  

1. połączenie bluetooth,  
2. SMS,  
3. powiadomienia o połączeniach,  
4. ostrzeżenia  
5. fazy snu,          
6. pogoda,  
7. tętno,  
8. krokomierz,  
9. dystans,  
10. dane o formach aktywności,  
11. samowyzwalacz do selfie,
12. odtwarzanie muzyki,  
13. znajdź telefon.
Jednym z ważniejszych elementów smartwatcha  jest jego wyświetlacz. Ma on wpływ zarówno na jego wygląd, jak i na komfort noszenia i czas pracy na jednym ładowaniu. 

Jaki  wybrać wyświetlacz  SMARTWATCHA?

Najpopularniejsze rodzaje wyświetlaczy to: 
– LCD
– OLED
– Amoled i Super Amoled
– E-lnk
Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem są wyświetlacze LCD.  To najczęściej ekrany wielokolorowe, jak te stosowane w smartfonach. Ładnie prezentują się na ręce i oferują doskonałą  jakość barw, głęboki kontrast oraz  szczegółowość wyświetlanych  obrazów i informacji.

Smartwatch do biegania ?

Smartwatch do biegania powinien być wykonany z wysokiej jakości materiałów np. stalowa koperta. Najważniejsza jest jego funkcjonalność. Rozwiązaniem dla osób aktywnych jest smartwatch  z pulsometrem, który na bieżąco podaje aktualne tętno. Jest to uzupełnienie podstawowych  funkcji jak liczniki kroków, spalonych kalorii czy  pomiar saturacji.
Walorem jest również odporność na zachlapania, dzięki czemu można trenować także podczas deszczu. Jeżeli lubimy słuchać  muzyki, to wybieramy  z funkcją odtwarzania muzyki z poziomu ekranu smartwatcha.

Październikowy Katalog Avon oferuje SMARTWATCHE KIAH w cenie 289zł oraz podłużne SMARTWATCHE NIKO w cenie 159zł. Przejrzyj Katalog  Avon – link poniżej:

————————-

Najnowszy Katalog Avon –> KLIK