Pracujesz na etacie, a mimo to chcesz znaleźć dla siebie jakąś dodatkową pracę, która będzie dla Ciebie szansą na dorobienie oraz rozwój pasji i kompetencji miękkich? Możesz to zrobić w wygodny i skuteczny sposób, decydując się na dołączenie do Avon. Praca konsultantki jest idealnym wyborem, który nie wymaga zbyt dużego zaangażowania czy poświęcenia wielu godzin. Dzięki temu można ją z łatwością pogodzić z codziennymi obowiązkami, etapem i innymi zainteresowaniami. To idealny wybór dla osób, które stawiają na elastyczność i niezależność.

W jaki sposób zarabiamy?

Nie wszystkie osoby zdają sobie sprawę z tego, na czym polega praca konsultantki AVON, dlatego też pojawiają się wątpliwości w wielu momentach, czy jest możliwe pogodzenie jej z codziennymi obowiązkami i pracą na etat. Dlatego od razu wyjaśniamy, w jaki sposób zarabiamy i jak wygląda praca? Naszym głównym narzędzeniem wykorzystywanym do pracy są katalogi z produktami Avon, jakie konsultantka otrzymuje co 3 tygodnie. To właśnie z nich klienci są w stanie zamawiać interesujące ich kosmetyki i nie tylko. W tym czasie zbierasz zamówienia, a potem przesyłasz całość przez formularz na stronie. Jest to bardzo proste i wygodne. Kolejnym krokiem jest czekanie na paczkę, która będzie nadana pod wybrany przez nas adres. Gdy już ona dotrze, rozdzielamy produkty na konkretne zamówienia, dostarczamy je do osób zamawiających i opłacamy fakturę. Prawda, że proste?

Czy da się to pogodzić?

W związku z tym, że praca jako konsultantka Avon jest bardzo elastyczna, z łatwością pogodzimy ją z innymi obowiązkami. Możemy się nią zajmować w wolnym czasie, gdy mamy na to przestrzeń i ochotę. Nie da się ukryć, że ani zbieranie zamówień, ani ich składanie nie zabiera czasu. Jedynymi czynnościami, które wymagają od nas więcej czasu czy wysiłku, jest pakowanie produktów, a następnie ich rozwiezienie do klientów. Jednak gdy już wejdziemy w rutynę, z pewnością wszystkie te zadania będziemy wykonywać szybko, sprawnie i bezproblemowo. Jednak istnieje pewna zaleta, która wiąże  się z pracą  na etacie i byciem konsultantką. Możemy sprzedawać w pracy, a tym samym oszczędzać czas związany z rozdzielaniem i rozwożeniem zamówień.


Czy da się to pogodzić? 

Jeśli obawiasz się, że praca na etacie będzie stać na przeszkodzie pracy jako konsultantka, to możemy Cię zapewnić, że wprost przeciwnie? Możesz to dowolnie łączyć i zarabiać w wygodny sposób. Dzięki temu, że zaczniesz sprzedawać kosmetyki i inne produkty Avon w swojej pracy, będziesz mieć stały kontakt ze swoimi klientkami. Tym samym łatwiej będzie Ci przekonać do zakupu dane osoby, zyskać szerokie grono odbiorców - płci żeńskiej i męskiej, a jednocześnie oszczędzisz czas związany z wysyłaniem paczki. Nie da się ukryć, że zbieranie zamówień od koleżanek czy kolegów z pracy jest znacznie prostsze, jeśli codziennie się widzimy, możemy pokazać produkt na żywo, przekonać do konkretnego zakupu. Jednocześnie prościej będzie utrzymać Ci stałe grono klientów. W Avon nie ma rzeczy niemożliwych.

Zarobek ze sprzedaży produktów - dołącz do naszego
teamu i zarabiaj razem z Nami

Praca w Avon to czysta przyjemność. To nie tylko szansa na znalezienie dodatkowego źródła dochodu, który jest wygodny, szybki i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Jest to również okazja do rozwoju szeregu kompetencji miękkich, poszerzenia siatki znajomości i sprawdzenia się w nowych sytuacjach. Być może bycie konsultantką Avon otworzy Ci drzwi do kariery i sprawi, że odkryjesz w sobie ciekawe umiejętności i zainteresowania? Zarabiaj razem z pozostałymi konsultantkami, tworząc renomowaną na całym świecie markę Avon.


-------------------------

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ --> KLIK