Czy da się pogodzić pracę na etacie z pracą konsultantki?

Pracujesz na etacie, a mimo to chcesz znaleźć dla siebie jakąś dodatkową pracę, która będzie dla Ciebie szansą na dorobienie oraz rozwój pasji i kompetencji miękkich? Możesz to zrobić w wygodny i skuteczny sposób, decydując się na dołączenie do Avon. Praca konsultantki jest idealnym wyborem, który nie wymaga zbyt dużego zaangażowania czy poświęcenia wielu godzin. Dzięki temu można ją z łatwością pogodzić z codziennymi obowiązkami, etapem i innymi zainteresowaniami. To idealny wybór dla osób, które stawiają na elastyczność i niezależność.

W jaki sposób zarabiamy?

Nie wszystkie osoby zdają sobie sprawę z tego, na czym polega praca konsultantki AVON, dlatego też pojawiają się wątpliwości w wielu momentach, czy jest możliwe pogodzenie jej z codziennymi obowiązkami i pracą na etat. Dlatego od razu wyjaśniamy, w jaki sposób zarabiamy i jak wygląda praca? Naszym głównym narzędziem wykorzystywanym do pracy są katalogi z produktami Avon, jakie konsultantka otrzymuje co 3 tygodnie. To właśnie z nich klienci są w stanie zamawiać interesujące ich kosmetyki i nie tylko. W tym czasie zbierasz zamówienia, a potem przesyłasz całość przez formularz na stronie. Jest to bardzo proste i wygodne. Kolejnym krokiem jest czekanie na paczkę, która będzie nadana pod wybrany przez nas adres. Gdy już ona dotrze, rozdzielamy produkty na konkretne zamówienia, dostarczamy je do osób zamawiających i opłacamy fakturę. Prawda, że proste?

Czy da się to pogodzić?

W związku z tym, że praca jako konsultantka Avon jest bardzo elastyczna, z łatwością pogodzimy ją z innymi obowiązkami. Możemy się nią zajmować w wolnym czasie, gdy mamy na to przestrzeń i ochotę. Nie da się ukryć, że ani zbieranie zamówień, ani ich składanie nie zabiera czasu. Jedynymi czynnościami, które wymagają od nas więcej czasu czy wysiłku, jest pakowanie produktów, a następnie ich rozwiezienie do klientów. Jednak gdy już wejdziemy w rutynę, z pewnością wszystkie te zadania będziemy wykonywać szybko, sprawnie i bezproblemowo. Jednak istnieje pewna zaleta, która wiąże  się z pracą  na etacie i byciem konsultantką. Możemy sprzedawać w pracy, a tym samym oszczędzać czas związany z rozdzielaniem i rozwożeniem zamówień.

Jak to wygląda w praktyce?

Jeśli obawiasz się, że praca na etacie będzie stać na przeszkodzie pracy jako konsultantka, to możemy Cię zapewnić, że wprost przeciwnie? Możesz to dowolnie łączyć i zarabiać w wygodny sposób. Dzięki temu, że zaczniesz sprzedawać kosmetyki i inne produkty Avon w swojej pracy, będziesz mieć stały kontakt ze swoimi klientkami. Tym samym łatwiej będzie Ci przekonać do zakupu dane osoby, zyskać szerokie grono odbiorców – płci żeńskiej i męskiej, a jednocześnie oszczędzisz czas związany z wysyłaniem paczki. Nie da się ukryć, że zbieranie zamówień od koleżanek czy kolegów z pracy jest znacznie prostsze, jeśli codziennie się widzimy, możemy pokazać produkt na żywo, przekonać do konkretnego zakupu. Jednocześnie prościej będzie utrzymać Ci stałe grono klientów. W Avon nie ma rzeczy niemożliwych.

Zarobek ze sprzedaży produktów – dołącz do naszego
teamu i zarabiaj razem z Nami

Praca w Avon to czysta przyjemność. To nie tylko szansa na znalezienie dodatkowego źródła dochodu, który jest wygodny, szybki i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Jest to również okazja do rozwoju szeregu kompetencji miękkich, poszerzenia siatki znajomości i sprawdzenia się w nowych sytuacjach. Być może bycie konsultantką Avon otworzy Ci drzwi do kariery i sprawi, że odkryjesz w sobie ciekawe umiejętności i zainteresowania? Zarabiaj razem z pozostałymi konsultantkami, tworząc renomowaną na całym świecie markę Avon.

————————-

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ –> KLIK