Kosmetyki do cery dojrzałej w Avon

Czas nieubłaganie płynie, a każda kobieta chce wyglądać wciąż młodo. W miarę upływu czasu zmniejsza się produkcja kolagenu co powoduje, że nasza skóra jest zwiotczała, traci jędrność, sprężystość, widoczne jest opadanie powiek, policzków i kącików ust. Aby zahamować zmiany i zmniejszyć widoczność oznak starzenia się skóry wraz z upływem czasu, wymagana jest wyjątkowa, codzienna pielęgnacja i konsekwentne jej praktykowanie. O skórę powinno się dbać w każdym wieku, by utrzymywać ją w dobrej kondycji przez długie lata.

Oczyszczanie i tonizowanie

Jedną z codziennych czynności pielęgnacji jest dokładne oczyszczenie twarzy z sebum, zanieczyszczeń i makijażu. Oczyszczanie twarzy wykonuje się nawet wtedy, gdy nie stosuje się kosmetyków kolorowych, ponieważ po całym dniu w naskórku gromadzą się zanieczyszczenia. Do oczyszczenia stosuje się płyny do demakijażu lub olejki, które są łagodne dla oczu. Następnie zmywamy ciepłą wodą i osuszamy papierowym ręcznikiem dotykając delikatnie twarzy nie rozciągając jej. Tonizowanie twarzy jest niezbędne do wyrównania PH skóry. Można do tego stosować płatki kosmetyczne lub stosować toniki z pompką i delikatnie spryskać twarz i wklepać go w skórę. Skóra dojrzała wymaga regularnego złuszczania i wymaga stosowania peelingu enzymatycznego przynajmniej raz na tydzień.

Nakładanie serum i kremu

Łącząc serum z kremem na dzień lun na noc wzmacniamy efekt odmładzający. Avon w swojej ofercie posiada najlepsze do cery dojrzałej serum z protinolem z serii ANEW, który pomaga zwiększyć poziom 2 typów kolagenu w skórze oraz z niacynamidem, który pomaga przyspieszyć odnowę komórkową. Serum stosujemy rano i wieczorem. Następnie nakładamy krem do twarzy Anew z protinolem rano na dzień i wieczorem.

Nakładanie kremu pod oczy

Zmarszczki wokół oczu pojawiają się najszybciej i pogłębiają się z biegiem lat coraz głębsze, ponieważ skóra jest tam najdelikatniejsza. Konsultantki Avon polecają Podwójny Program Liftingujący Okolice Oczu ANEW, który składa się z dwóch części: napinający żel na górną powiekę i przeciwzmarszczkowy krem pod oczy. Krem i żel najlepiej delikatnie wklepać opuszkami palców.

Zamówienie kremu pod oczy: tutaj

Skóra dojrzała wymaga intensywnego nawilżenia, ponieważ komórki odwodnionej skóry tracą zdolność do powracania do swojego oryginalnego kształtu co może przyspieszyć powstawanie zmarszczek. Co więcej letnia pogoda przyspiesza utratę wilgoci, dlatego ciągłe uzupełnianie jej poziomu jest tak ważne.

————–

Jeśli chcesz zostać konsultantką avonu – dołącz do nas już dziś wypełniając formularz rejestracyjny, to nic Ciebie nie kosztuje!