Katalog Avon – wrzesień 09/2022

Katalog wrześniowy Avonu obowiązuje od 1 do 30 września 2022 roku. Znajdziesz w nim przede wszystkim nowości zapachowe dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Na okładce reklama wody perfumowanej Far Away Splendoria. Zapach inspirowany przepychem Bliskiego Wschodu.

Nowe zapachy we wrześniowym katalogu avonu 9/2022

– Far Away Splendoria – to ekskluzywny akord białego oud, śliwki Black Spender oraz wanilii. Wodę można nabyć samą lub w zestawie z balsamem i perfumetką 10 m. Dla niezdecydowanych jest dostępna próbka wody 0,5 ml w cenie 1,50zł.

– Elit Gentelmen Absolut Santal – to elegancka kompozycja australijskiego drzewa sandałowego, aromatycznego kardamonu i wyrazistych liści fiołka. Zapach powiększa linię z serii Elit Gentelmen. W oferciewoda taletowa 50 ml i żel do mycia ciała włosów 250 ml. Do nabycia również próbka w cenie 1,50 zł.

Inne nowości katalogu wrzesień 9/2022

Glicerynowy krem do rąk – nawilżająco-kojący krem do rąk z gliceryną i i olejkiem migdałowym. Nadaje gładkości zniszczonym i wysuszonym dłoniom. W ofercie pojemność 75 ml w cenie tylko 5,99 zł.


– Advanced Techniques – linia kosmetyków do pielęgnacji włosów Advanced Techniques powiększyła się o produkty nawilżające. Zapewniają włosom i skórze głowy 8 razy większą moc nawilżenia bez obciążenia. Kwas hialuronowy pochłania do tysiąca razy więcej wilgoci niż waży i pomaga z czasem zwiększyć producję kolagenu. Kompleks aminokwasów, dzięki technologii przywracającej włosom siłę, pomaga je wzmocnić i odżywić. W ofercie szampon nawilżenie 400 ml, odżywka nawilżenie ułatwiająca rozczesywanie 250ml i nawilżająca kuracja bez spłukiwania 50 ml.

Najlepsze promocje w katalogu 9/2022

Na stronie 30-31 oferta na sprzedaż dwóch wód. Jedną kup za 55,99 zł a drugą zamów za 19,99. W ofercie wody męskie: Black Suede Dark, Avo Aspire Man, Wild Country, Full Speed i damskie: Perceive Dew, Pare Pearls, Herstory, Eve Truth.

Na stronie 32-33 podobna oferta na wody męskie Individual Blue i damskie Pur Blanca. Kupując jedną za 37,99, drugą możesz zamówić za 9,99zł