Jak założyć konto w Avon? Kilka dobrych porad.

Chcesz zostać ambasadorką marki Avon? Już teraz możemy Ci pogratulować dobrej decyzji. Z pewnością przyniesie Ci ona zadowolenie, wiele ciekawych okazji do rozwoju i możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy na własnych warunkach. To właśnie główne powody, dla których coraz więcej osób decyduje się na wejście w szeregi Avon. Jeśli chcesz pracować jako konsultantka, konieczne jest założenie konta na platformie, dzięki której będziesz wygodnie zamawiać czy przeglądać bieżące promocje. Nie musisz się obawiać o to, że proces będzie zbyt skomplikowany. Podpowiadamy, jak założyć konto w Avon, by szybko rozpocząć nową, wymarzoną pracę.

Rejestracja na platformie AVON -> KLIK

Jak założyć konto i zostać konsultantką Avon?

Nie musisz być ekspertką, która biegle porusza się w internecie, bo zakładanie konta na Avon to naprawdę proste zadanie, które nikomu nie powinno sprawić żadnego kłopotu. Możesz to zrobić w dowolnym miejscu i czasie – tak naprawdę wcale nie musisz wychodzić z domu bądź pracy, by zostać Ambasadorką Avon. Wystarczy wypełnienie odpowiedniego formularza i kilka kliknięć, aby w chwilę stać się częścią renomowanej marki Avon. O czym warto wiedzieć to, że założenie konta nie musisz nic płacić. To zupełnie bezpłatna szansa na rozwój, zarabianie i rozpoczęcie niesamowitej przygody zawodowej.

Jedyne co musisz zrobić, to wejść na stronę z linkiem: https://start.avon.pl/jadwiga-stopa-avon i wypełnić formularz rejestracyjny. Tam należy poprawnie wypełnić kilka okienek z danymi – przede wszystkim musisz podać swoje imię, nazwisko, adres, numer telefonu oraz e-mail. Upewnij się, że są one bezbłędne. Następnie musisz zaakceptować warunki korzystania z serwisu i kliknąć „Wyślij”. Co dalej? Twoje konto konsultantki będzie już gotowe. Na adres e-mail wyślemy dane do logowania, a wtedy już Twój profil będzie w pełni aktywny. Prawda, że proste? Jednak jeśli masz jakieś problemy związane z założeniem go, nie ma problemu. Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Jakie są wymagania, by dołączyć do Avon?

Dołączenie do zespołu Avon jest niezwykle proste. Zależy nam na tym, aby proces był maksymalnie wygodny i bezproblemowy, dzięki czemu każda osoba pasjonująca się sprzedażą czy branżą kosmetyczną będzie mogła u nas rozwinąć swoje skrzydła. Nawet jeśli nie masz doświadczenia w handlu czy właśnie w branży związanej z kosmetykami, to dla nas nie stanowi żadnego kłopotu. Liczy się zaangażowanie i chęć, by zostać Ambasadorką marki, a co za tym idzie – rozwijać ją i dawać szansę, by trafiała do jeszcze szerszego grona odbiorców. Założenie konta w Avon kierujemy do wszystkich kobiet, którym zależy na dobrych, jakościowych produktach. Jednocześnie to doskonała szansa na zdobycie nowych umiejętności, poszerzenie bazy kontaktów i oczywiście zarobienie dodatkowych pieniędzy, które będą adekwatne do Twojej sprzedaży. Nie musisz wyrabiać żadnego limitu czy osiągać celów. Wszystko zależy od Ciebie, Twoich chęci i czasu.


Dlaczego warto założyć konto w Avon?

Założenie konta w Avon wiąże się z ogromem korzyści. Przede wszystkim od teraz będziesz mieć swobodny dostęp do zakupu wszystkich produktów oferowanych przez markę w atrakcyjnych, niższych cenach. Przy tym udostępnimy Ci ofertę specjalną, która dostępna jest wyłącznie dla Ambasadorek – członkiń Klubu Avon. Oprócz tego dostaniesz szansę na korzystanie z programów z nagrodami. Rejestracja na stronie nie jest zobowiązującą umową – nie musisz niczego kupować, jeśli nie chcesz bądź obecnie nie masz klientów. Nie musisz także martwić się o to, że Twoim obowiązkiem stanie się handlowanie produktami. Robisz tylko to, co sama zechcesz. Załóż konto w Avon i bierz udział w darmowych kursach i szkoleniach, dowiaduj się więcej na temat pielęgnacji, zarabiaj na swojej pasji i zdobywaj cenną wiedzę z zakresu sprzedaży oraz marketingu – Avon Katalog

Zakładam konto w AVON -> KLIK