Katalog Avon – listopad 2022

Katalog listopadowy Avon obowiązuje od 1 do 30 listopada 2022r. W katalogu znajdują się nowości zapachowe jak również oferty świąteczne. Są to różnego rodzaju zestawy i pojedyncze kosmetyki, które można nabyć z torebkami świątecznymi.

Nowości zapachowe katalogu listopadowego Avon

TTA The Moment dla niej  – to woda perfumowana ze znanej i lubianej serii TTA. Perfumy inspirowane mocą pamięci zapachowej i emocjonalnej stworzone z ponadczasowych składników jak romantyczne kwiaty neroli, które symbolizują miłość, splecionymi z niezapomnianą magnolią i trwałą, esencjonalną ambrą.   Jest to woda perfumowana  dla kobiet we flakonie o pojemności 50 ml zapakowana w pięknym kwiatowym pudełku. Zapach dostępny jest pojedynczo lub w zestawie z perfumetką o pojemności 10 ml i aksamitnym kremem do ciała TTA The Moment w kwiatowej tubie o pojemności 150 ml. oraz czerwoną, świąteczną torebką prezentową.

TTA The Moment dla niego – to woda perfumowana w pięknym zielonym flakonie o pojemności 75ml. Wyjątkowy zapach, przy którym wracają wszystkie piękne chwile dzięki nutom neroli, czyli kwiatu miłości, połączonym z niezapomnianą lawendą i ciepłym, trwałym aromatem drewna cedrowego. Zapach można nabyć pojedynczo lub zestawie z żelem do mycia ciała i włosów w zielonej tubie o pojemności 200ml i świąteczną  torebką prezentową w kolorze czarno – złotym.

Wybrane Świąteczne Zestawy w katalogu

Nowością świąteczną w katalogu jest Kalendarz 12-częściowy z niespodziankami do pięknego odliczania do świąt, a także 24-częściowy Kalendarz, duży luksusowy wypełniony najlepszymi produktami Avonowskimi. Kalendarze adwentowe wprowadzają w świąteczny nastrój, składają się z szufladek, który może potem posłużyć jako urocze pudełko na biżuterię lub drobiazgi.  W dużym kalendarzu znajdują się : 12 x makijażowe hity, 4 x pielęgnacyjne innowacje, 3 x bestsellerowe zapachy, 5 x kosmetyki pielęgnacyjne.

Ciekawą nowością w katalogu jest Zestaw do makijażu składający się z trzech produktów: 1.Podkręcający tusz do rzęs Unlimited Instant Lift, 2.Eyeliner – Black, 3.Ultramatowa szminka Red Supreme. Zestaw zapakowany jest w piękne czerwone pudełko i dostępne w cenie 55,99

Polecam również Zestaw Upominkowy Black Suede dla mężczyzn. Zapach składa się ze świeżych zielonych nut, akordu drzewnego i skóry. W zestawie: woda toaletowa 75 ml, dezodorant w klulce 50 ml, żel do mycia ciała i włosów 250 ml. Całość w cenie 69,99.

Zamówienie można złożyć tutaj