Senses żele, mydła, płyny

Senses

Senses to seria produktów Avon do których należą żele pod prysznic, mydła do rąk w płynie, płyny do kąpieli i zapachowe mgiełki do ciała. Wszystkie żele pod prysznic wzbogacone są naturalnymi ekstraktami. Każda kąpiel i prysznic są pełne zmysłowych doznań z falą pachnącej lekkiej świeżości. Kremowa, gęsta piana jak owocowy i świeży koktajl ze soczystych i luksusowych owoców rozpieszcza zmysły i otula rozkosznie ciało.

Nowe opakowania senses nadają się do recyklingu.

Płyny do kąpieli i żele pod prysznic są o zapachu: kojącej lawendy i piżma, kwiatu peonii, kamfory i eukaliptusa, bergamotki i wanilii, bambusa i białego piżma, białej lilii, jaśminu z magnolią, róży i bursztynu, kokosa i kwiatu Tahiti, brzoskwini i orchidei, mandarynki i imbiru. Płyny do kąpieli są o pojemności 1000ml, żele pod prysznic są o pojemności 500ml i 250ml, mgiełki do ciała o pojemności 100ml, a mydła do rąk w płynie – 250ml.

Wszystkie produkty można zamówić u konsultantki Avon lub zarejestrować się w Klubie Avon i zamawiać z opustem do 40 %, korzystać z programów prezentów dla nowych konsultantek oraz specjalnych bonusów i rabatów dla konsultantek Avon.