Prezent na Dzień Ojca

Jaki prezent na Dzień Ojca? – co wybrać dla taty?

Dzień Ojca jest raz w roku i warto go należycie celebrować, by okazać tacie, jak jest ważny w naszym życiu i że zawsze o nim pamiętamy. Miły drobiazg można jednak wręczyć każdego innego dnia, bo to pokazuje, że nie czekamy na święta, by okazać miłość, wdzięczność i szacunek. Zastanawiasz się, czym sprawić radość tacie i jaki podarunek dla niego wybrać? Pozwól, że ci w tym pomożemy! W katalogu Avon jest dla ciebie oferta wód toaletowych, perfumowanych i całych zestawów.

prezent na dzień ojca

Prezent dla taty – co wybrać na Dzień Ojca?

Wybór prezentu dla taty, jak zresztą dla każdego mężczyzny bliskiego naszemu sercu, może sprawiać paniom pewien problem. Wszak nie zawsze wiadomo, co w męskiej duszy drzemie i o jakim upominku skrycie marzy tata. Oczywiście można delikatnie go o to podpytać, ale przenikliwy męski umysł zapewne przejrzy nasze podchody i utracimy element niespodzianki.

W Dzień Ojca warto postawić na klasykę – to sprawdza się zawsze. Męskie perfumy i wody toaletowe to niezmiennie dobry pomysł na elegancki prezent. Możemy wybrać pojedynczy flakonik z ulubionym zapachem taty lub zdecydować się na zestaw kosmetyków. Ma on tę przewagę, że jest już gustownie zapakowany, a poszczególne wchodzące w jego skład produkty mają tę samą linię zapachową, co wzmacnia i utrwala efekt.

Świetnym prezentem na Dzień Taty będzie na przykład zestaw Avon Wild Country. Jako pojedynczy zapach możemy wybrać elegancki Black Suede – wodę toaletową dla prawdziwego gentlemana albo perfumy z nutą przygody, takie jak Musk Marine, Full Speed Gamer czy Full Speed Virtual Adrenaline.

Szeroka oferta kompozycji zapachowych przygotowanych przez Avon na Dzień Ojca sprawia, że z pewnością znajdziemy zapach idealny dla naszego taty. Ojcowie są różni, ale każdy z pewnością ucieszy się z prezentu wybranego i podarowanego z miłością.

Prezent na Dzień Taty – a może perfumy z grawerem?

Jeśli dodatkowo chcemy podkreślić naszą wdzięczność i ciepłe uczucia wobec taty, możemy zdecydować się na opcję perfumy z grawerem. Możliwość ta jest dostępna dla wybranych produktów, na których można umieścić dowolny napis, na przykład „Super Tata” czy „Tata Bohater”. Ogranicza nas jedynie własna kreatywność i dopuszczalna liczba znaków – 11 w dwóch rzędach. Perfumy z indywidualnym grawerem kosztują w Avon jedynie 10 złotych więcej niż wersja bez napisu i czeka się na nie naprawdę niedługo! Zamówienie można złożyć za pośrednictwem strony internetowej, co jest bardzo wygodną opcją, a także za pośrednictwem konsultantki Avon. Dzięki dedykacji i indywidualnym życzeniom niejeden tata poczuje się wyjątkowo.

Kosmetyki męskie – miły drobiazg dla taty niezależnie od okazji

Każdy tata jest inny, co dobrze jest uwzględnić przy wyborze prezentu. Warto wybrać coś, co odzwierciedla charakter naszego taty i co sprawi mu prawdziwą przyjemność. Jest wiele rzeczy idealnych na prezent dla mężczyzny. W katalogu Avon online znajdziesz nie tylko męskie kompozycje zapachowe, ale też produkty do i po goleniu oraz inne kosmetyki przeznaczone dla mężczyzn. Taki drobny upominek można wręczyć tacie nie tylko jako prezent na Dzień Ojca, ale także z innej okazji, a nawet bez okazji! Zawsze jest dobry moment, by pokazać tacie, jak bardzo go kochamy i jak jest dla nas ważny. Miły drobny podarunek mówi czasem więcej niż milion słów i tata z pewnością to zrozumie. Ojcowie są różni, tak jak różne są ich dzieci. Dla każdego znajdzie się w Avon coś idealnie dopasowane do jego gustu. Skorzystaj z naszego katalogu avon lub i-katalogu twojej konsultantki.