Jak dbać o suche włosy?

Problem SUCHYCH WŁOSÓW dotyka posiadaczek dłuższych fryzur. Im dłuższe włosy, tym bardziej się niszczą. Co robić, jak pielęgnować, by wyglądały atrakcyjnie i nie sprawiały problemów?

Włosy suche potrzebują natłuszczenia. Idealnie do tego sprawdzi się olej arganowy lub makadamia (oba dostępne w ofercie katalogowej). Można nakładać kilka kropel na końcówki lub mieszać z szamponem lub odżywką.

Dzięki olejom włosy zyskają elastyczność i nie będą się łamać. Polecam również gotową linię regenerującą z kreatyną – szampon, odżywka i serum, które odbudowują i wzmacniają włosy oraz scalają rozdwojone końcówki.

Dla uzyskania najlepszych efektów idealna będzie 3-minutowa maska wzmacniająca włosy od cebulek po same końce – redukuje zniszczenia, odżywia i nawilża. Keratyna zawarta w tych produktach to naturalny budulec włosów zapewniający im zdrowie.

Naprawczy kompleks Kera-Panthenol odbudowuje i regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy.

Wszystkie produkty Avon możesz zamówić u konsultantki Avon lub zarejestrować się w Klubie Avon.

Zostań konsultantką Avon a będziesz miała możliwość kupowania wszystkich produktów avonowskich po obniżonych cenach do 40%. Jako konsultantka Avon bierzesz udział w programach promocyjnych, bonusowych i konkursach, możliwość awansu, budowania zespołu przy wyższych profitach zarobkowych.