EVE PRIVE

Eve Prive od Avon

Zestaw kosmetyków Eve Privé z zapachem o wyjątkowej kompozycji, która stworzy twój unikalny, osobisty zapach.

  • Kompozycja: zapach tworzony indywidualnie w kontakcie ze skórą
  • Główne nuty zapachowe to czerwone Jabłko, płatki jaśminu i akord białego piżma.

W zestawie:

Eve Prive woda perfumowana 50 ml

Eve Prive perfumetka 10 ml

Eve Prive balsam do ciała 50 ml

Woda perfumowana Eve Privé

to nasz pierwszy w Avon unikalny zapach, z którym stworzysz jedyną w swoim rodzaju, wyłącznie twoją kompozycję. W każdej jego warstwie pojawia się ekskluzywny akord białego piżma, który od pierwszej chwili połączy się z twoją skórą, komponując pełen harmonii, osobisty zapach. Towarzyszą mu świeże nuty kruchego jabłka oraz subtelny, choć pełen wyrazu aromat płatków jaśminu. Woda perfumowana Eve Privé przypomni ci, że jesteś wyjątkowa!

Perfumetka Eve Privé to podręczna wersja twoich ulubionych perfum – świetna alternatywa dla większej buteleczki wody toaletowej lub perfumowanej. Niewielki flakonik perfumetki świetnie mieści się w torebce – w każdej chwili możesz ponowić aplikację zapachu, który się ulotnił.

Balsam do ciała Eve Privé przywróci twojej skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Sprawi, że stanie się aksamitnie gładka i miękka w dotyku. Dodatek kompozycji zapachowej pozostawi na twoim ciele pachnącą warstwę – to świetny sposób na przedłużenie trwałości aromatu.

Zestaw możesz zamówić u konsultantki Avon lub zarejestruj sie w Klubie Avon i sama zamów z opustem od 15 do 35 % i korzystając z prezentów dla nowych konsultantek Avon, programów bonusowych i programów zarobkowych.