Zimowa pielęgnacja z Avon


Zima to wymagający czas dla naszego organizmu. Niskie temperatury, spadek odporności, niedobór witamin - to wszystko powoduje, że częściej chorujemy i gorzej wyglądamy. Jednak nie musi tak być! Gdy zmienimy swoje nawyki, dopasujemy odpowiednio do pory roku pielęgnację i dietę, będziemy mogły cieszyć się zdrowiem i pięknym wyglądem również zimą. A z pomocą przychodzą produkty niezawodnej marki Avon.


Pielęgnacja ciała i twarzy zimą


Zimowe miesiące imowe miesiące są trudne dla naszej skóry. Zakładamy więcej warstw ubrań, przebywamy w ogrzewanych pomieszczeniach. Szczególnie twarz jest narażona na działanie niskich temperatur. Trzeba więc zadbać o jej nawilżenie. W tego typu pielęgnacji niezawodne będą produkty Avon Care oraz Skin So Soft, zwłaszcza balsamy i mleczka odżywcze, dzięki którym ciało zostanie odżywione. Marka Avon oferuje wiele kremów, które odpowiednio zabezpieczą i nawilżą skórę twarzy, są to np.: nawilżający lekki krem do twarzy z aloesem i ogórkiem, nawilżający krem do twarzy z filtrem mineralnym, czy też nawilżająco-kojący balsam w sztyfcie. Nie możemy również zapominać o ustach, które są wyjątkowo delikatne i podatne na zimowe temperatury. W tej kwestii Avon oferuje nam nie tylko pielęgnację, ale także makijaż w jednym. Kolorowe pomadki marki Avon nawilżają, chronią i upiększają usta. Wystarczy dobrać odpowiedni do typu urody kolor..


Ochrona włosów


Wszystkie wiemy, co przechodzą włosy zimą. Zmiany temperatur, swetry i golfy, które elektryzują i puszą włosy, nakrycia głowy wpływające na przetłuszczanie się włosów i skalpu - ciężko w takich warunkach o piękną i trwałą fryzurę. Dlatego zima to pora, kiedy należy całkowicie zmienić pielęgnację włosów i dopasować ją do istniejących warunków atmosferycznych. Avon oferuje kosmetyki dopasowane do naszych potrzeb: szampony, odżywki, maski, kuracje, farby oraz produkty do stylizacji i utrwalenia fryzury. Niezawodne marki Advance Techniques oraz Planet Spa pomogą odżywić włosy i utrzymać je w dobrej kondycji do wiosny. 


Trzeba najpierw ustalić, z jakim problemem się borykamy: czy są to włosy przetłuszczające się, wysuszone, łamliwe itp. Następnie pod tym kątem wybieramy pielęgnację, zaczynając od podstawowego kosmetyku, jakim jest szampon. Jeśli potrzebujemy szybkiej odnowy, warto sięgnąć po kurację w postaci rewitalizującej maski czy eliksiru regenerująco-ochronnego.


Zima to trudny czas dla zdrowia i urody. Jednak bogaty wybór kosmetyków marki Avon daje nam możliwość zadbania o siebie w tych niesprzyjających warunkach. Dzięki Avon wszystkie możemy wyglądać pięknie i zdrowo cały rok.


avonrekrutacja.pl

697 607 500

kontakt@avonrekrutacja.pl