WILD COUNTRY OD AVON

WILD  COUNTRY   OD   AVON


Polecam linię bestsellerowych zapachów dla mężczyzn od Avon, inspirowaną dzikim zachodem.


-   WILD  COUNTRY  EDT  - dla  odważnych mężczyzn, żyjących na własnych zasadach i amatorów dobrego whisky, ponieważ flakon zapachu przypomina butelkę tego wysokogatunkowego trunku.  Kategoria zapachowa to fougere – orientalna. Główne  nuty zapachowe to kolendra, lawenda szerokolistna i akord skórzany.  Produkty dodatkowe Avon oferuje  perfumowany  dezodorant do ciała w sprayu i żel do mycia ciała i włosów.


-    WILD  COUNTRY  SPIRIT  EDT  -  dla mężczyzn  o otwartym sercu,  przyjmującym wszystko  co przynosi życie. Kategoria zapachowa to fougere – bursztynowa.  Główne nuty zapachowe to dzika szałwia, bursztyn, akord skórzanego siodła.  Produkt dodatkowy przedłużający zapach  w ofercie katalogowej Avon to żel do mycia ciała i włosów.


-    WILD  COUNTRY  FREEDOM  EDT  -  dla mężczyzn bez zahamowani, chcących  doświadczyć prawdziwej wolności. Kategoria zapachowa to fougere – drzewna. Główne nuty zapachowe to francuska lawenda, krzew indygo, akord petrichor.  Dodatkowy produkt to perfumowany dezodorant w kulce.