SERUM Z PROTINOLEM AVON

SERUM  Z  PROTINOLEM  AVON


Czy to możliwe, by zobaczyć  efekty przeciwzmarszczkowe już po 7 dniach?


TAK!

Serum do twarzy z Protinolem Anew  pomaga zwiększyć poziom  KOLAGENU  TYPU III,   który jest głównym budulcem skóry oraz  KOLAGENU TYPU I , który wpływa na jakość kolagenu typu III, zachowanie odpowiedniej proporcji miedzy tymi dwoma typami kolagenów zapewnia efekt przeciwzmarszczkowy już po 7 dniach.


Działanie i zastosowanie.


Serum do twarzy z Protinolem Anew redukuje aż 7 oznak starzenia w zaledwie 7 dni!

  Zastosowanie: liftingujące serum do twarzy, odpowiednie dla cery w każdym wieku i odcieniu

Działanie: formuła serum z Protinolem  pomaga zwiększać produkcję 2 typów kolagenu i przyspiesza odnowę komórkową dzięki niacynamidowi.

Efekt: bardziej elastyczna, sprężysta, jędrniejsza i młodziej wyglądająca cera już w 7 dni. 100% skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi.

 Serum z Protinolem w ofercie Avon  pomoże cofnąć aż 7 oznak starzenia skóry twarzy w zaledwie tydzień.   Dzięki najnowszej technologii z Protinolem   nasz najnowszy kosmetyk doskonale poradzi sobie z nadmiarem lat widocznym na twarzy. Zredukuje zmarszczki, zapewni skórze gładkość, zwiększy jej jędrność, elastyczność i sprężystość, a przy tym zminimalizuje widoczność porów i przywróci cerze zdrowy blask. Skuteczność serum z Protinolem potwierdza 100% testujących go osób.


Jak stosować serum z Protinolem  Anew?


Niewielką ilość serum delikatnie wsmaruj w uprzednio oczyszczoną twarz i szyję. Stosuj rano i wieczorem, przed nałożeniem kremu do twarzy.

Jako konsultantka Avon  polecam – to świetny produkt.                           Spełnia swoją funkcję. Twarz rzeczywiście wygląda młodziej. Skóra jest bardziej napięta i gładsza. Koloryt wyrównany. Pory zmniejszone. Zmarszczki zmniejszone. Co jest dla mnie ważne, nie podrażnia oczu. Używam i polecam.