Malowanie brwi

MALOWANIE BRWI

Jak perfekcyjnie pomalować brwi by wyglądały najbardziej naturalnie i pasowały do kształtu twarzy? W Avon znajdziesz wszystkie potrzebne produkty , które ułatwią codzienny make-up. Pamiętaj, że przed malowaniem  brwi należy wyregulować. Początek brwi określi ołówek przyłożony wzdłuż nosa. Umieść go ukośnie, by przechodził przez źrenicę – to najwyższy punkt w łuku brwiowym.       

Odchylając ołówek tak, by przechodził od nosa przez zewnętrzny kącik oka – to zakończenie brwi.            

Osobom o okrągłej twarzy zaleca się brwi w kształcie lekkiego trójkąta, które optycznie wyostrzają i wyszczuplają. Przy twarzy kwadratowej polecam cienkie i lekko zaokrąglone łuki.  Osoby               o twarzy zbliżonej do trójkąta powinny kształtować brwi lekko uniesione na zewnątrz i zagęszczone w kierunku nosa, by optycznie  zwężyć szerokie czoło.

Ważny jest również dobór koloru brwi, który powinien być najbardziej zbliżony do naturalnego.         Do podkreślenia brwi Avon przygotował kredki z wygodną szczoteczką, czy palety do brwi ombre w dwóch odcieniach kolorystycznych. Nieregularne gęste brwi uporządkujesz stosując zestaw do stylizacji brwi z woskiem i dowolnie wybranym cieniem.