Jak zostac konsultantką Avon

Jak zostać konsultantką AVON? - To proste!


Temat kosmetyków od zawsze był Ci niezwykle bliski? Chcesz zamawiać wysokiej jakości produkty o 40% taniej i stać się członkinią zespołu marki AVON? Zadajesz sobie pytanie: jak zostać konsultantką? To bardzo proste!


Wystarczy, że naciśniesz przycisk "Dołącz teraz" i wypełnisz formularz rejestracyjny dostępny na stronie. W ciągu zaledwie 5 minut otrzymasz wiadomość sms z hasłem, mail z numerem dedykowanym dla Twojego konta oraz stosowny link do zalogowania. Rejestracja jest w pełni bezpłatna i niezobowiązująca. Nie czekaj - zostań konsultantką AVON już dziś! A jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, napisz na adres jadziastopa1@wp.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Dzięki temu poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.


Konsultantka AVON - dlaczego warto nią zostać?


Wiesz już, jak zostać konsultantką AVON, dlatego teraz poznaj korzyści wynikające ze współpracy z naszą marką! Konsultantka AVON otrzymuje bowiem wiele profitów. Zamawiając kosmetyki i produkty dostępne w poszczególnych katalogach, otrzymujesz rabat. Możesz zamawiać zarówno bezpośrednio dla siebie, jak i dla rodziny, przyjaciół i bliskich. Wszyscy z Twojego najbliższego otoczenia mogą więc korzystać z tej wysoce atrakcyjnej zniżki. Dodatkowo możesz także korzystać z wyjątkowych promocji, jakie dedykowane są wyłącznie członkiniom Klubu Avon.


Jako konsultantka AVON będziesz również otrzymywać prezenty za zamówienia, darmowy katalog i dodatkowe wynagrodzenie w formie rabatu. Ponadto współpraca z naszą marką wiąże się ze stałym rozwojem! Będziesz miała możliwość brania udziału w bezpłatnych szkoleniach stacjonarnych i online, podczas których zdobędziesz wiedzę nie tylko o kosmetykach, ale również z zakresu sprzedaży i marketingu. Wiedza ta przełoży się na Twoje późniejsze sukcesy. Pamiętaj, że im większe wyniki w sprzedaży odnosisz i im więcej klientów korzysta z Twoich usług, tym więcej przywilejów możesz otrzymać. AVON docenia bowiem członków  swojego zespołu.


To oczywiście nie wszystko - zarówno Ty, jak i Twoi klienci będziecie mieli możliwość zwrócenia zamówionych produktów w ciągu 45 dni od daty złożenia zamówienia. Dzięki temu zapewnisz nabywcom poczucie bezpieczeństwa i wysoki poziom komfortu, a oni w zamian obdarzą Cię ogromnym zaufaniem.

Chcę zostać konsultantką - wymagania


Od kandydatek nie oczekujemy posiadania doświadczenia w branży ani specjalistycznego wykształcenia. Nasz zespół tworzą bowiem ludzie pełni pasji, którzy chcą się rozwijać oraz poszerzać swoje kompetencje, wiedzę i kwalifikacje. Program ten jest więc dedykowany dla każdego. Zarejestruj się i spędzaj czas w miłym towarzystwie, korzystając przy tym z atrakcyjnych promocji i zarabiając pieniądze.

Jestem niepełnoletnia - czy mogę zostać konsultantką?


Konsultantka AVON nie musi być pełnoletnia. Jeśli posiadasz szeroką wiedzę na temat kosmetyków lub chcesz ją dopiero pozyskać – w naszym teamie jesteś mile widziana!