INDIVIDUAL BLUE Avon

INDIVIDUAL  BLUE  Avon


Polecam linię  INDIVIDUAL  BLUE  zapachów dla mężczyzn od Avon.


INDIVIDUAL  BLUE    - to zapach w ofercie katalogowej Avon dla mężczyzny niezależnego i świadomego swojej wartości, sprawdzi się na co dzień do pracy i na specjalne okazje.  Główne nuty zapachowe to gejpfrut, rozmaryn i lawenda.  Produkty dodatkowe podtrzymujące zapach to żel pod prysznic do ciała i włosów (250ml), dezodorant do ciała w sprayu, dezodorant antyperspiracyjny w kulce.


INDIVIDUAL  BLUE FREE  -  to aromatyczno – owocowe  perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy jest woda morska, cutrusy i szałwia.  Nuty serca to zielone jabłko, kardamon i ananas. Nuty bazy to cedr, paczula i drzewo sandałowe.    

      

INDIVIDUAL  BLUE  STRONG  -  to najnowsza kompozycja z męskiej kolekcji Avon.  Przeznaczona dla mężczyzn, którzy nie konkurują z nikim poza sobą, każdego dnia starając się być lepszą wersją siebie. Kategoria owocowo – aromatyczna – uniwersalny zapach na co dzień. Główne nuyty zapachowe to soczysta mandarynka, lawenda i cedr.  Produkty dodatkowe podtrzymujące zapach to żel pod prysznic do ciała i włosów.