Incandessence Avon


INCANDESSENCE  AVON


INCANDESSENCE    - to woda perfumowania, kwiatowa, pełna  ciepła, starannie dobrane nuty kwiatowe na zmysłowej bazie drewna tekowego.  Główne nuty zapachowe to bergamotka, róża, drzewo tekowe, biała brzoskwinia i piżmo.  Dodatkowe produkty  podtrzymujące zapach  z tej samej serii w ofercie katalogowej Avonu to balsam do ciała, dezodorant kulkowy i perfumetka.


INCANDESSENCE  LOTUS   -  to  woda perfumowana kwiatowo – zielona dla kobiet z fantazją i marzycielek.  To intrygujący zapach na każdą okazję.     Główne nuty zapachowe  to pigwa, kwiat lotosu, palisander fioletowy.         Nuty głowy  to pigwa, bujny bluszcz i dzikied jeżyny. Nuty serca to kwiat lotosu, peonia kryształowa, lilia imbirowa.  Nuty bazy to palisander fioletowy, bawełniane piżmo, wanilia.


INCANDESSENCE  ENJOY  -   to woda perfumowana kwiatowo – cytrusowo- drzewna. Główne nuty zapachowe to mandarynka, akord słonecznikowy, piżmo. Produkt dodatkowy oferowany przez Avon  to balsam do ciała   Incandessence Enjoy  -  przyjemnie nawilżający i wygładzający skórę oraz perfumetka Incandessence Enjoy Purse Spray.

Wody Incandessence to jedne z najpopularniejszych i najczęściej kupowanych wód przez klientki. Można je zamówic u konsultantki lub zarejestrowac w Klubie Avon i zamawiać z opustem, korzystać  z programów rabatowych, bonusowych i prezentów dla konsultantek.