AVON PERCEIVE

AVON  PERCEIVE

PERCEIVE   to damska woda perfumowana na dzień o kompozycji owocowo-kwiatowej.  Główne nuty zapachowe to: frezja, gruszka, wanilia.                                                                                                               Nuty głowy: biały pieprz, biała frezja,  gruszka.                                             Nuty serca : śliwka, gardenia, goździk.                                                                                  

Nuty bazy  : wanilia, orchidea, piżmo, drzewo sandałowe.                                                                                                            Woda perfumowana Perceive  to bukiet letnich aromatów od  czarujących aromatów frezji i  nut gruszki po zapach białego pieprzu.

Kompozycja została stworzona dla kobiet, by wyrazić piękno kobiecej natury. Woda Perceive jest dostępna  w katalogach Avon  w różnych  pojemnościach w zależności od potrzeb 100ml, 50ml, 30ml  jak również 10ml w postaci perfumetki do małej torebki.

Można nabyć również cały zestaw woda perfumowana  z balsamem do ciała  i dezodoranten w kulce. Balsam do ciała utrwali  zapach          i sprawi, że skóra jest aksamitnie gładka i miękka w dotyku.    Specjalnie dobrane składniki zapewniają nawilżenie i zapobiegają wysuszeniu skóry. Balsam do ciała jest o pojemności 150 ml.