Avon Attraction

AVON  ATTRACTION


Avon Attraction Sensation dla niej to woda perfumowana – w2yjątkowy zapach idealny na wieczór i gorące randki.  Jst to kompozycja kwiatowo – orientalna z akcentem owoców. Nuty zapachowe to śliwka, jaśmin indyjski i nuty skóry.   Nuty głowy  to imbir, śliwka i orientalna mandarynka. Nutami serca są  jaśmin indyjski, czarny irys i frezja.  Nuty bazy to ambertonic, nuty skóry  i kaszmir.  Produkty podtrzymujące zapach to balsam do ciała i perfumetka.


Avon Attraction  Desire  -  to woda perfumowana  - delikatny , zmysłowy zapach idealny na spotkanie we dwoje.  Jest to kompozycja drzewno – aromatyczna, mocny uwodzicielski zapach dla każdej kobiety.  Nuty zapachowe głowy to czarna wiśnia, szafran i mandarynka. Nuta serca to wielkolistny jaśmin, irys i lilia, a nutami bazy jest bursztyn, balsam tolu i drzewo sandałowe.  Twórcą kompozycji zapachowej Attraction Desire jest Gabriela Chelariu.  Perfumy są bardzo  intensywne i trwałów.  Produkty dodatkowe  podtrzymujące zapach to balsam do ciała  i perfumetka.             Avon Attraction Game   -  stworzony by pobudzić neurony czuciowe ipodsycać przyjemność. Świeżość owoców i pikantność różowego pieprzu przechodzą w uzależniające akcenty gorzkiej czekolady i akordu "hypnotic", by zostawić za sobą trwały ślad zapachowy o nutach drewna i ambry. 

Zapach stworzony we współpracy z Firmenich w oparciu o technologię badającą aktywność mózgu metodą fMRI.

              Wody perfumowane Attraction są bardzo popularne i lubiane wśród klientek i chętnie je zamawiają. Aby zamawiać z opustem można zarejestrować się w Klubie Avon i korzystać z programów dla nowych konsultantek, programów bonusowych i opustowych do 40%. Konsultantka Avon posiada wiele przywilejów w każdym katalogu. Po rejestracji otrzymasz informację o logowaniu, zamawianiu i profitach przysługujących konsultantkom Avon.