Avon na karnawał


Makijaż karnawałowy powinien przede wszystkim nawiązywać do dobrej zabawy i podkreślać urodę. Na wszelkiego rodzaju przyjęcia i imprezy wybieramy makijaż w mocniejszym niż zwykle tonie. Taka ozdoba to zdecydowanie nieodłączny element karnawałowej stylizacji, która nie tylko musi charakteryzować się zjawiskowym wyglądem, ale również niezwykłą trwałością. Zabawa w karnawale to taniec i muzyka, przy której zapominamy o tym, co mamy na sobie. Dlatego ważne jest, żeby makijaż pełnił rolę ozdoby przez całą noc zabawy!


Jakie kosmetyki mogą się przydać na zabawy karnawałowe?


Kosmetyki wykorzystane w tworzeniu makijażu na zabawę karnawałową muszą być dobrej jakości. Z kosmetykami Avon stworzymy makijaż, który nie tylko zachwyci innych formą i wspaniałym wykończeniem, ale również trwałością. Nasz makijaż utrzyma się do samego rana bez zmian. Wybór odpowiednich kosmetyków z oferty Avon ogranicza się do wyboru preferowanych kolorów i wykończeń. Najlepszym rozwiązaniem, dzięki któremu stworzymy piękny makijaż karnawałowy, będą cienie do powiek, pomadki i eyelinery o wyrazistych odcieniach. Warto wybrać kosmetyki z dodatkiem brokatu, który będzie świetnie prezentował się w świetle i na zdjęciach. Coraz popularniejsze stają się imprezy tematyczne, w którym możemy wykazać się kreatywnością i inwencją twórczą w tworzeniu makijażu. Do tego celu świetnie sprawdzą się kosmetyki o neonowych, intensywnych barwach np. matowe cienie do powiek albo czerwone pomadki.


Jak dobrać kosmetyki do stylizacji?


Współcześnie makijaż stanowi element kreacji, którą wybieramy na imprezę. Dlatego powinniśmy go dobrać kolorystycznie do stylizacji, dzięki czemu zyskamy efekt spójności i dopełnienia. Taki zabieg sprawi, że będziemy wyglądać świetnie. Możliwości, jakie daje nam sztuka zwana wizażem, są ogromne! Możemy eksperymentować z wykończeniem, wybierając mat lub połysk czy kolorem - pomadki Avon to nie tylko klasyczna czerwień, ale cała gama barw. 


Jak wyglądać pięknie dzięki Avon w karnawale?


Makijaż zaczynamy od pielęgnacji twarzy i dermokosmetyków Avon. Dobrze nawilżona skóra twarzy da efekt rozświetlenia i stanowi połowę sukcesu. Kolejny krok to jedynie wybór odpowiednich kosmetyków od podkładu i pudru po róż i cienie. W karnawale warto poeksperymentować i postawić na mocniejszy makijaż. Wybierając kosmetyki o mocniejszym kryciu, ukryjemy niedoskonałości. Kiedy już to zrobimy - podkreślamy oko eyelinerem i użyjmy przedłużającego tuszu do rzęs. W celu dopełnienia makijażu zdecydujmy się na podkreślenie ust szminką lub pomadką z naszym ulubionym wykończeniem.

avonrekrutacja.pl

697 607 500

kontakt@avonrekrutacja.pl